wp

"Nasz nowy dom": Wielki finał! Ekipa Polsatu remontuje 100 metrowy dom !

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Nasz nowy dom": Wielki finał! Ekipa Polsatu remontuje 100 metrowy dom !
(polsat)

W najbliższą niedzielę o 17.45 finałowy odcinek programu "Nasz nowy dom" , w którym zobaczycie jak w ciągu 5 dni Katarzyna Dowbor z ekipą budowlaną wyremontuje 100 metrowy dom pani Doroty i Jacka Waśkiewiczów.

Pani Dorota i Pan Jacek Waśkiewiczowie mieszkają w Otolążu kilka kilometrów za Mogielnicą. Trzy i pół roku temu adoptowali czwórkę rodzeństwa. Tuz przed Bożym Narodzeniem w 2009 roku w ich domu pojawili się: 12- letni Kacper, 9- letni Bartek, 8 - letni Dawid i 5 -letnia Nicola. Biologiczni rodzice dotknięcie chorobą alkoholową zaniedbywali podstawowe potrzeby rodzeństwa, dzieci były często głodne, nikt się nimi nie interesował i nie opiekował.

wp

Adopcja dzieci dla państwa Waśkiewiczów była ogromnym wyzwaniem. Pani Dorota pracowała w sklepie, była to jednak praca zmianowa i często mijała się z dziećmi. Ponieważ nie chciała tracić z nimi kontaktu, zwolniła się z pracy. Pan Jacek pracuje w firmie Ferrero jako pracownik fizyczny. Od niedawana pani Dorota zorganizowała w domu pogotowie opiekuńcze.

W czasie zdjęć do programu z państwem Waśkiewiczami mieszkało jeszcze troje innych dzieci. Państwo Waśkiewiczowie mieszkają w starym domu 100 metrowym po rodzicach w którym zrobili własnym sumptem remont. Pieniędzy nie starczyło na wykończenie pokoi dla dzieci na poddaszu i na elewację zewnętrzną budynku.

Katarzyna Dowbor, architekt Martyna Kupczyk, oraz kierownik robót Sławomir Ciba z ekipą będą mieli jak zwykle ręce pełne roboty. Zobaczcie jak zmienił się ich dom. Pełen efekt remontu będziecie mogli zobaczyć w ostatnim finałowym odcinku „Naszego nowego domu” w niedzielę o 17.45 w Polsacie.

(fot. polsat)
Podziel się
wp
(fot. polsat)
Podziel się

** W tym temacie: [ ”Kobieta na krańcu świata 3” ]

Podziel się

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

wp
Podziel się

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Podziel się

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://aleseriale.pl/gid,8278,fototemat.html )
[

wp
Podziel się

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/idGallery,8058,idPhoto,265290,galeria.html )

Polub WP Teleshow
Trwa ładowanie
.
.
.
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Podziel się na Facebooku
wp
wp
wp