Anna Głogowska

średnia:
3.62 /5
16 głosów
oceń:

Anna Głogowska to polska polską tancerka klasy "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Popularność zdobyła w programie "Taniec z gwiazdami" oraz związkiem z Piotrem Gąsowskim.Wiosną 2013 roku została prowadzącą programu "Tylko taniec. Got to dance", zastępując u boku Macieja Dowbora Katarzynę Kępkę.

Anna Głogowska urodziła się w 1978 roku. Jej zawodowymi partnerami byli Adam Król i Marcin Wrzesiński. Prywatnie związana jest z Piotrem Gąsowskim, z którym ma córeczkę, Julię.

Najważniejszym sukcesem polskiej tancerki jest podwójne Mistrzostwo Świata w "South American Showdance". Zdobyła również: Vice Mistrzostwo Polski Par Zawodowych, a także zajęła trzecie miejsce na Otwartych Mistrzostwach Francji i drugie miejsce na Otwartych Mistrzostwach Ukrainy. Na swoim koncie ma również: pierwsze miejsce w Mistrzostwach Polski Showdance, a także drugie miejsce w Mistrzostwach Europy Showdance w Kijowie w 2006 roku. Również bardzo dobre, drugie miejsce zajęła w Duch Open - Latin Show Dance Professional.

Jej największą pasją jest taniec i to jemu podporządkowała całe swoje życie. Obecnie reprezentuje Polskie Zawodowe Stowarzyszenie Taneczne. Wspólnie z Marcinem Wrzesińskim prowadzi szkołę tańca. Poza tym dodatkowo interesuje się sztuką, fotografią i teatrem.

Popularność zdobyła dzięki udziałowi w programie rozrywkowym "Taniec z gwiazdami". Sześciokrotnie w nim występowała. Jej umiejętności taneczne mogliśmy podziwiać w edycji I (z Witoldem Pasztem, 2. miejsce), II (z Piotrem Gąsowskim, 5. miejsce), III (z Robertem Rozmusem, 5. miejsce), VII (z Łukaszem Zagrobelnym, 8. miejsce), VIII edycji (ze Steve'em Allenem, 4. miejsce), X edycji (z Piotrem Zeltem), 9. miejsce), XI edycji (z Piotrem Szwedesem, 5. miejsce). W XII edycji tańczyła także z Robertem Korzeniowskim.

programy

uczestnik


Opinie (1)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~lila 2013-01-31 (14:21) 3 lata 6 miesięcy 26 dni 12 godzin i 43 minuty temu

W tańcu jest wspaniała.

odpowiedz

urodzony(a):
00 00 1978