wp
na dobre i na złe
11-05-2012 (12:30)

"Na dobre i na złe": Lena w stanie śpiączki. Wyzdrowieje?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Na dobre i na złe": Lena w stanie śpiączki. Wyzdrowieje?
(ARTRAMA)

[

Podziel się
wp

]( http://www.fakt.pl )
"To nie może się tak skończyć!". Dramatu w "Na dobre i na złe" ciąg dalszy. Po tym, jak straciła przytomność na własnym ślubie, Lena Starska (Anita Sokołowska) wciąż znajduje się w stanie śpiączki. Jej mąż nie odstępuje jej nawet na krok.

Podziel się

Witek (Bartosz Opania) czuwając przy łóżku żony wyznał jej miłość, obiecał oddanie obrączek do zmniejszenia, aż w końcu w chwili kryzysu wykrzyczał:

"To nie może się tak skończyć… Słyszysz mnie?! Wstawaj! Zdecyduj się wreszcie: albo tak, albo tak! Jakoś trzeba to rozwiązać. Nie będziemy żyć w zawieszeniu, między piekłem i niebem… Tak nie można żyć, tak się nie da. Dosyć. Albo życie, albo śmierć. Trzeba wybierać, musisz wybierać!".

wp

Po krótkiej chwili opanował się i zaczął prosić żonę o wybaczenie. Ona w tym czasie... odzyskała przytomność!

Szczęśliwy Latoszek zerwał się, by wołać lekarzy, jednak Lena go powstrzymała. Chciała przez chwilę pobyć z mężem sama. "Wszystko pamiętam… Wiem, że byłeś przy mnie cały czas. I wszystko słyszałam. Masz rację: albo - albo" - powiedziała Lena.

Wtedy do pokoju weszli lekarze i oświadczyli, że wyniki badań Leny są bardzo optymistyczne. Okazało się, że antybiotyk, który podali pacjentce zadziałał.

Czy to oznacza koniec dramatu i początek szczęśliwego małżeństwa Leny i Witka? Oglądajcie "Na dobre i na złe". Odcinek 485. już w piątek 11 maja.

wp
Podziel się

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

<a href="http://www.fakt.pl/Najpiekniejsze-piersi-gwiazd-Naturalne-biusty-gwiazd-Najbardziej-obfite-piersi-slawnych-kobiet-,artykuly,156479,1.html" target="_blank" ="window.open(this.href);return false;">Ranking piersi: Piękne, bo naturalne

Polub WP Teleshow
wp
wp
wp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.