wp
25-10-2012 (15:22)

"Komisarz Alex": Rozbierana scena w serialu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Komisarz Alex": Rozbierana scena w serialu
(TVP)

[

Podziel się
wp

]( http://www.fakt.pl )
W najbliższym odcinku „Komisarza Alexa” będzie gorąco! W serialu nie zabraknie ognistych łóżkowych scen z udziałem pięknej Anny Cieślak, ale jak na kryminał przystało w tle romansu będzie też mroczna zbrodnia.

– Opowieść jest o trzech kobietach, które kochają jednego mężczyznę. Tym wyjątkowym mężczyzną jest Adrian – w tej roli zobaczymy Mariusza Zaniewskiego. Problem tylko w tym, że jemu nie chodzi o miłość, tylko o pieniądze tych pań. W końcu morduje jedną z nich – zdradza nam producentka serialu, Monika Jóźwik.

Jedną z tych odurzonych miłością kobiet jest 28-letnia Julia (Anna Cieślak). Widzowie poznają ją w momencie, gdy po pełnej namiętności i erotycznych uniesień nocy spędzonej w hotelu z ukochanym dowie się, że Adrian już nigdy nie weźmie jej w ramiona, nie przytuli...

Kobieta będzie załamana, bo właśnie z Adrianem wiązała swoją przyszłość. Dostała nawet od niego pierścionek.

wp

Julia nie będzie mogła się otrząsnąć i targnie się na swoje życie. Po nieudanej próbie samobójczej znajdzie się w szpitalu. Szpitalny pokój dzielić będzie z Lucyną Szmidt (Magdalena Walach)! Sprytna policjantka, odgrywając rolę pacjentki będzie chciała jak najwięcej dowiedzieć się o życiu nieszczęśliwej Julii. Czy dziewczyna zdradzi sekrety swego kochanka? I czy Adrian wpadnie w ręce sprawiedliwości? Odpowiedź już wkrótce na antenie TVP 1.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

<a href="http://www.fakt.pl/Seriale,kategoria,56.html" target="_blank" ="window.open(this.href);return false;">Poczytaj więcej o serialach

Polub WP Teleshow
wp
wp
wp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.