wp

Julia

Trwa ładowanie...
Zdjęcie
Podziel się

"Julia" to nowy serial TVN. W 2012 roku zastąpi "Prosto w serce". Mówi się, że w życiu trzeba mieć wiele odwagi, żeby walczyć o siebie. I to właśnie charakteryzuje Julię - tytułową bohaterkę nowego serialu TVN, który od początku sierpnia powstaje w Krakowie. W obsadzie zobaczymy, m.in.: debiutującą w głównej roli - Julię Rosnowską, Krystiana Wieczorka, Michała Lewandowskiego oraz Bartosza Obuchowicza.

wp

Losy Julii to wielowymiarowa opowieść o młodej dziewczynie, która w przeddzień swojego ślubu decyduje się zacząć wszystko od nowa… Odwołuje ceremonię, opuszcza swoją rodzinną miejscowość i wyprowadza się do Krakowa. Od tego momentu zaczyna szukać nie tylko swojego miejsca na Ziemi, ale przede wszystkim prawdy o samej sobie.

Na swojej drodze spotyka ludzi, którzy wydają się być w zupełnie innym momencie życia niż ona – bogaci, szczęśliwi, spełnieni zawodowo. A tak naprawdę to tylko pozory budowane na fundamencie wielu kłamstw i zagmatwanych historii. To ludzie, którym w życiu wielokrotnie brakowało odwagi do bycia szczerym w stosunku samych siebie i swoich najbliższych. Julia jest dla nich kimś, jakby z innego świata. Kimś, kto początkowo daje się uwikłać w ich kłamstwa, a z czasem dokonuje prawdziwej rewolucji w ich życiu…

Serial "Julia" to telenowela przewidziana na 195 odcinków. Scenariusz jest pracą zbiorową krakowskiego zespołu scenariuszowego, w którego skład wchodzą: Ilona Łesyk-Moczulska, Magdalena Strzałkowska, Michał Zasowski, Michał Godzic, Patrycja Nowak i Mirosław Golański. Serial reżyserują: Arkadiusz Luboń (reżyser formatujący), Sławomir Pstrong, Marcin Solarz oraz Adrian Kręciszewski. Autorem zdjęć jest Michał Nowakowski. Producentem serialu jest Krystyna Lasoń, a producentem wykonawczym – Barbara Golańska.

Tytuł oryginalny

Julia

Gatunek

obyczajowy, serial

Kraj produkcji

Polska

Reżyser

Sławomir Pstrong

Adrian Kręciszewski

Marcin Solarz

Arkadiusz Luboń

Muzyka

Grzegorz Daroń

Operator

Michał Nowakowski

Obsada

Mirosław Jękot (Lekarz)

Piotr Urbaniak (Pan Mieczysław)

Piotr Stramowski (Szczota)

Szymon Rząca (Diler)

Paweł Kleszcz (Artur Wiłczyk)

Grzegorz Mielczarek (Krzysztof Baran)

Alina Kamińska (Alicja)

Anna Tomaszewska (Hanna Janicka)

Katarzyna Kołeczek (Konstancja)

Maja Bohosiewicz (Anita Ziółkowska)

Weronika Humaj (Kaja)

Adona Jankowska (Bożena)

Gabriela Mazurek (Natalka)

Marta Żmuda-Trzebiatowska (Monika Miller)

Julia Rosnowska (Julia Chmielewska)

Krystian Wieczorek (Jan Janicki)

Michał Lewandowski (Maciej Janicki)

Emilia Stachurska (Pola Baran)

Krzysztof Bochenek (Właściciel lokalu)

Katarzyna Galica (Pacjentka)

Ewa Kaim (Kasia Baran)

Margerita Kochan (Pacjentka)

Bartosz Obuchowicz (Darek Nogaj)

Tadeusz Huk (Tadeusz Janicki)

wp
wp
wp