wp

"Jaka to melodia?": Padł rekord programu! Finał w 4 sekundy!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Jaka to melodia?": Padł rekord programu! Finał w 4 sekundy!
(mwmedia)

Tomasz Bednarek z Pęczniewa pobił wczoraj rekord teleturnieju "Jaka to melodia?" . Zwycięzca ostatniego odcinka przeszedł w błyskawicznym tempie przez finał. Siedem piosenek rozpoznał zaledwie w cztery sekundy!

Widzowie wczorajszego programu Jaka to melodia? zapewne przecierali oczy i uszy ze zdziwienia. Tomek Bednarek przebrnął przez finał jak burza, odgadując poszczególne piosenki średnio w mniej niż jedną sekundę. Jak to możliwe? Bez wątpienia mieliśmy do czynienia z genialnym uczestnikiem, obdarzonym niezwykłym muzycznym słuchem.

wp

Podczas prezentacji pierwszej melodii pan Tomek nacisnął przycisk stop zaledwie po sekundzie. Następne piosenki odgadł jeszcze szybciej i ani razu się nie zawahał! Robert Janowski nie mógł uwierzyć, że to się dzieje naprawdę.
- Prowadzę ten program 15 lat, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem! - powtarzał zaskoczony.

(fot. AKPA)
Podziel się

Udało się spełnić ambitne marzenie, gdyż wszystkie piosenki zostały rozpoznane przez Tomka w cztery sekundy! Warto dodać, że finałowy zestaw wcale nie należał do najprostszych.

Wczorajszy emocjonujący finał to nie koniec udziału Bednarka w programie. Już dziś, w kolejnym odcinku teleturnieju "Jaka to melodia?" widzowie ponownie będą mogli podziwiać niesłychany talent mieszkańca z Pęczniewa. Muzyczny teleturniej jak zwykle można oglądać o godz. 18:25 w telewizyjnej Jedynce.

wp
(fot. mwmedia)
Podziel się

W tym temacie: "Jaka to melodia?" wkracza do radia, Złote Przeboje do telewizji

Zobacz także:

wp

"Janka": Co stało się z Janką i Julkiem?

[

Podziel się

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

wp
Podziel się

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Podziel się

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://aleseriale.pl/gid,8278,fototemat.html )
[

wp
Podziel się

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/idGallery,8058,idPhoto,265290,galeria.html )

Polub WP Teleshow
Trwa ładowanie
.
.
.
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Podziel się na Facebooku
wp
wp
wp