wp
rodzinka.pl
07-10-2011 (12:54)

"Ja to mam szczęście": Casting do nowego serialu. Twórcy "rodzinki.pl" szukają dziewczynek!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Ja to mam szczęście": Casting do nowego serialu. Twórcy "rodzinki.pl" szukają dziewczynek!
(AFP)

Telewizja Polska i twórcy serialu "rodzinka.pl" organizują casting do nowego serialu "Ja to mam szczęście". Wszystkie ochotniczki, które marzą o wielkiej karierze na szklanym ekranie, zaproszone są 15 października do gmachu Telewizji Polskiej między godziną 9.00 a 14.00.

Możesz spróbować pracy na planie tak jak Adam Zdrójkowski, Maciej Musiał i Mateusz Pawłowski z „rodzinki.pl” .

wp

Twórcy popularnego serialu Dwójki „rodzinka.pl” poszukują dziewczynek między 5 a 15 rokiem życia na casting do nowego serialu „Ja to mam szczęście”.

Casting odbędzie się 15 października w Spośród wszystkich dziewcząt zostaną wybrane dwie, które będą mogły powiedzieć „Ja to mam szczęście” . Przyjedz na casting, może czekamy właśnie na Ciebie!

„Ja to mam szczęście” to serial komediowy opowiadający losy przezabawnej pięcioosobowej rodziny. Akcja głównie dzieje się w kuchni – miejscu rodzinnych spotkań, gdzie poruszane są tematy codzienne, czasami komiczne, czasami tragiczne, gdzie się plotkuje przy kawie lub wypłakuje przy tabliczce czekolady. W rodzinie rządzi twardą ręką Joanna, z zawodu pielęgniarka. Jej obecny mąż Jerzy, oddany bezgranicznie i zakochany po uszy, pracuje jako developer.

W serialu pojawią się m.in. Kinga Preis, Jacek Braciak, Antoni Królikowski oraz dwie córki, które zostaną wyłonione w castingu. Reżyserem programu jest Sylwester Jakimow.

wp

Poszukiwane są dziewczynki do ról: 14-letniej Eli i 8-letniej Zosi.

Ela to córka Joanny z poprzedniego małżeństwa. Znajduje się obecnie w najgorszym wieku - nie jest już dzieckiem, ale do bycia kobietą także jej daleko. Pryszczata lolita. Właściwie wie o życiu wszystko i umie przekazać tę wiedzę esemesem. Już się buntuje, ale nie wiadomo przeciwko czemu. Bystra i wygadana, ma wiecznie kłopoty w szkole. Lubi dokuczać siostrze. Wiecznie marudzi, ale ma swój rozum i pewnie będą z niej ludzie. Ma talent kulinarny, pisze bloga. Kocha Che Guevarę i ładne legginsy. Po matce odziedziczyła humor i miłość do ubrań, po ojcu siłę przebicia i talent do pakowania się w kłopoty.

Zosia to córka Joanny i Jerzego. Urocze, lecz dosyć dziwne dziecko. Skrzyżowanie Barbie z Woodym Allenem. Chce zostać weterynarzem, ale różową suknię księżniczki trzeba z niej zdejmować siłą. W piórniku ma laleczkę voodoo. Lunatykuje – do kuchni po żelki. Ma najlepsze stopnie w 1c, ale przyjaźni się z woźną. Wymyśla własne słowa i zadaje pytania z kosmosu. Nic się przed nią nie ukryje. Nie wiadomo, po kim ona to ma.

Dla tych, którzy nie będą mogli dojechać na casting do Warszawy, wkrótce zostanie uruchomiony casting internetowy.

wp

Zobacz także:

Tragiczna fryzura Nataszy Urbańskiej!

[

Podziel się
wp

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

Podziel się

CICHOPEK ROZSTAJE SIĘ Z HAKIELEM! TO NIE BYŁ ZWIĄZEK IDEALNY… ]( http://aleseriale.pl/gid,8820,fototemat.html )
[

Podziel się
wp

SOCHA TOPLES! NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ GWIAZD ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )
[

Podziel się

BRODZIK WYGLĄDA FATALNIE. PO CO TO ZROBIŁA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8695,img,281416,fototemat.html )

Polub WP Teleshow
wp
wp
wp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.