"The Voice of Poland": wielki finał show za nami. Nie obyło się bez wpadki!

aktualizacja 2013-12-01 (09:10) 2 lata 8 miesięcy 27 dni 11 godzin i 39 minut temu | 0 opinii
0
1/23Działo się!
Wielki finał 3. edycji "The Voice of Poland" za nami. Ostatni odcinek show był pełen wzruszeń, nerwów i niespodzianek. Dowiedzieliśmy się również najważniejszego - kto został uhonorowany statuetką najlepszego głosu w Polsce.

Niezwykłym emocjom dała się ponieść nawet sama prowadząca program. Marika radośnie skakała przed fotoreporterami w taki sposób, że w końcu ich oczom ukazała się jej bielizna! Piosenkarka nie przejęła się tym faktem i bez skrępowania podwijała sukienkę jeszcze wyżej. A co jeszcze wydarzyło się w odcinku?

Wszyscy finaliści zaśpiewali w duetach z gwiazdami, które zasiadały w fotelach jurorskich w poprzednich edycjach show m.in. z Patrycją Markowską, Kayah i Anią Dąbrowską. Każdy z tych występów był niesamowitą dawką energii i popisu talentu.

Oprócz tego, każdy uczestnik zaprezentował się w nowym repertuarze. I tak, Mateusz Ziółko wykonał piosenkę "Earth Song" z repertuaru Michaela Jacksona, czym powalił publiczność na kolana. Jagoda Kret wykonała utwór "At Last" Etty James. Swoim wyjątkowym głosem pokazała, że nie doszła do finału przez przypadek.

Natomiast Ernest Staniaszek zaprezentował "Nights in white satin" autorstwa The Mody Blues. To było wykonanie na miarę ostatniego odcinka! W końcu przyszła pora na występ Arka Kłusowskiego. Wokalista przedstawił swoją interpretację piosenki Louisa Armstronga "Wonderful World".

Niestety, pora na eliminację. Z programu odpadła Jagoda Kret, która pożegnała się z widzami utworem "Nothing Else Metters" zespołu Metallica, którą wykonała razem ze swoją trenerką, Edytą Górniak. To było coś! Publiczność wstała z miejsc.

Na scenie zaprezentowała się także zwyciężczyni poprzedniej edycji programu - Natalia Sikora, która zupełnie nie przypominała dziewczyny sprzed kilku miesięcy.

Po tych emocjach dowiedzieliśmy się tego, na co wszyscy czekaliśmy przez cały wieczór. Mimo że w początkowej fazie głosowania największe szanse na wygraną miał Ernest Staniaszek, to ostatecznie zwyciężył podopieczny Marysi Sadowskiej, Mateusz Ziółko!

Oprócz zaszczytnego tytułu uczestnik otrzymał kontrakt płytowy z Universal Music Polska oraz 50 tysięcy złotych. Nagrodę specjalną przyznało również Radio Zet. Słuchacze nagrodzili siostry - Kasię i Gosię Hybiak.

A jak wam się podobał finał 3. edycji "The Voice of Poland"?


AR/AOS

Z talentem do gwiazd. Jak robić karierę w show-biznesie

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!
Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:
Szostak niejadkiem? Tego nikt się nie spodziewał!
Jej twarz ewoluowała! Tori Spelling jak kameleon!

‹ poprzednie 1/23 następne ›