"America's Next Top Model": Lisa D'Amato pokazała się z ciążowym brzuszkiem!

aktualizacja 2013-08-08 (10:41) 3 lata 16 dni 12 godzin i 44 minuty temu | 0 opinii
0
1/11Top modelka jest w ósmym miesiącu ciąży
Lisa D'Amato na imprezie wzbudziła ogromne zainteresowanie fotoreporterów. Nic dziwnego! Pokazała się ze sporym ciążowym brzuszkiem! Kim jest, że wywołuje takie emocje?

Dziewczyna była uczestniczką 5. serii "America's Next Top Model", ale odpadła w 10. odcinku. Początkująca celebrytka nie poddała się i 6 lat później, jako 30-latka wygrała "America's Next Top Model All Star". W rywalizacji pokonała dużo młodsze od siebie kandydatki.

Amerykanie zapamiętali ją głównie z bezkompromisowej postawy, nieustępliwości i uporu w dążeniu do celu. W programie uwielbiała się przebierać w dziwaczne kostiumy i być w centrum uwagi. Nie bała się zaszaleć przed kamerami, dzięki czemu zyskała ogromną sympatię widzów.

Po zakończeniu udziału w show podpisała kontrakt z agencją modelek z Los Angeles i dopiero wówczas zaczęła prawdziwą karierę. Lisa pojawiła się na wielu okładkach, w tym w prestiżowym włoskim wydaniu "Vogue" oraz reklamach. Będąc na fali popularności postanowiła podbić branżę muzyczną (co niekoniecznie jej się udało) i wystąpiła w 3. sezonie reality show "Celebrity Rehab with Dr. Drew". Próbuje swoich sił także jako aktorka. Niedawno wystąpiła w serialu "Tacky House". Jednak nie wszystko ułożyło się po jej myśli.

W styczniu br. top modelka uległa wypadkowi. W czasie pracy na planie filmowym chciała stanąć na rękach. Niestety, straciła równowagę i niefortunnie upadła na twarz. D’Amato była załamana, ponieważ potrzebna była chirurgiczna ingerencja. Bała się, że taki incydent przekreśli jej dalsze plany, bo jak wiadomo, ciało jest jej głównym narzędziem pracy. Na szczęście dzięki pomocy lekarzy wróciła do zawodu. Mimo że ma już 33 lata, wciąż doskonale radzi sobie w modelingu.

30 września 2012 roku wyszła za mąż za przedsiębiorcę, Adama Friedmana. Niedawno pochwaliła się fanom, że spodziewa się dziecka. Modelka jest w ósmym miesiącu ciąży i jak zapewnia, jest najszczęśliwszą osobą na świecie.

Zobaczcie, jak prezentuje się amerykańska top modelka!


AR/AOS

Szczęśliwe dziecko spełnionej matki!

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!
Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:
Szostak niejadkiem? Tego nikt się nie spodziewał!
Jej twarz ewoluowała! Tori Spelling jak kameleon!

‹ poprzednie 1/11 następne ›