Modowe wpadki: gwiazdy, które pokazały gatki!

aktualizacja 2012-09-20 (13:01) 3 lata 11 miesięcy 7 dni 15 godzin i 9 minut temu | 0 opinii
0
1/22Paulina Sykut
Obserwując gwiazdy show-biznesu śmiało można powiedzieć, że większość z nich do pruderyjnych nie należy. Co jakiś czas najgorętsze gwiazdy pojedynkują się na śmiało wyeksponowane biusty czy pośladki.

Przy każdej możliwej okazji sławy chętnie prezentują się w kreacjach, które odważnie prezentują to i owo, wzbudzając tym samym zainteresowanie mediów i kontrowersje wśród publiczności.

Co innego jednak, gdy gwiazdy same świadomie pokazują swoje wdzięki, a co innego gdy wystawione na widok publiczny partie ciała są skutkiem niefortunnej wpadki, nieprzemyślanej kreacji czy też zbyt swobodnego zachowania.

Tak jak w przypadku bohaterów tego materiału poświęconego celebrytom, którzy niechcący pokazali całemu światu swoją bieliznę i - co gorsza - nie zawsze byli na to dobrze przygotowani.

Dzięki naszemu zestawieniu obciachowych wpadek, przekonacie się, że seksowne gwiazdy nie zawsze kuszą ponętną bielizną, a nawet tym najlepiej ubranym też zdarza się fatalnie dobrać dessous do wyjściowej kreacji.

Zobaczcie gwiazdy, które pokazały publicznie swoje majtki.
Ostrzegamy jednak, że nie każdy z tych intymnych widoków będzie należeć do przyjemnych. O niektórych będziecie chcieli jak najszybciej zapomnieć!


Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!
Teleshow.pl na Facebooku
‹ poprzednie 1/22 następne ›
oceń
tak 1 100%
nie 0 0%

Polub WP Teleshow na Facebooku