"Perfekcyjna pani domu": Małgorzata Rozenek jak plastikowa lalka. Perfekcyjna do przesady

aktualizacja 2012-08-09 (20:07) 4 lata 20 dni 22 godziny i 53 minuty temu | 0 opinii
0
1/10Małgorzata Rozenek: idealna aż do bólu
Prezentacja jesiennej ramówki TVN już za nami. Wydarzenie to nie tyle promuje najświeższe telewizyjne produkcje, co występujące w nich gwiazdy, które dokładają największych starań, aby właśnie tego dnia wyglądać najlepiej jak potrafią.

Niestety, nie wszystkim ta nadgorliwość wychodzi na dobre, a najlepszym tego przykładem jest chociażby Małgorzata Rozenek.
Idealny do bólu wygląd najpopularniejszej pani domu w Polsce poraża sztucznością do tego stopnia, że można pomylić ją z lalką!

Wyreżyserowany uśmiech, sukienka na wzór bajkowej księżniczki i tradycyjnie już pantofle sprawiające wrażenie za dużych i zbyt topornych to największe przewinienia perfekcyjnej pani domu, które razem stworzyły tę pedantyczną i nudną całość.

W przeciwieństwie do swoich kolegów, Małgorzata Rozenek wyglądała, jakby dopiero co zeszła z planu swojego programu, w którym zdążyła nas już przyzwyczaić do przesłodzonej i przeidealizowanej estetyki.

Tą stylizacją gwiazda potwierdziła jednak nasze przypuszczenia, że stylizowanie się na żywego manekina to nie tylko telewizyjna kreacja na potrzeby programu, ale jej świadomy wybór!

Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko zaapelować do Małgorzaty Rozenek by pod czasu do czasu pozwoliła sobie na odrobinę naturalności, zarówno w wyglądzie, jak i w programie.

KŻ/AOS

Bądź jak perfekcyjna pani domu!

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!
Teleshow.pl na Facebooku
‹ poprzednie 1/10 następne ›
oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Polub WP Teleshow na Facebooku