"Szymon na żywo": O.Tadusz Rydzyk - nowe wcielenie Piotra Cyrwusa!

aktualizacja 2012-04-25 (14:43) 4 lata 3 miesiące 30 dni 17 godzin i 26 minut temu | 0 opinii
0
1/7
Wygląda na to, że rola Piotra Cyrwusa w produkcji Szymona Majewskiego w końcu przestała być zagadką. Po ostatnich odcinkach show jest już jasne, że aktor dołączył do grona rewelacyjnych parodystów, którzy występują w programie komika.

Jak się okazuje, nie tylko rola Ryśka z "Klanu" była w wykonaniu aktora udana. Piotr Cyrwus z powodzeniem oddaje charakter najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego życia publicznego. W ostatnich odcinkach "Szymona na żywo" Cyrwus genialnie sparodiował posłankę Annę Grodzką, a nawet samego Ojca Dyrektora!

Ciągnąca się od czasu premiery nowego programu Majewskiego zagrywka z udziałem Piotra Cyrwusa, wreszcie znalazła swój finał. Za sprawą Szymona aktor dostał niepowtarzalną okazję by w końcu zerwać z męczącym wizerunkiem Ryśka z "Klanu" i pokazać swój wyśmienity aktorski kunszt.
W tym celu Cyrwus wciela się w najbardziej charakterystyczne osobistości z kraju. Jak dotąd z nowym, telewizyjnym wyzwaniem aktor radzi sobie wyśmienicie i zaskakuje rozrywkowym obliczem.

KŻ/AOS

Spowiedź świra!

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!
Teleshow.pl na Facebooku
‹ poprzednie 1/7 następne ›
oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Polub WP Teleshow na Facebooku


Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!