Anna Głogowska: Piękna tancerka kusi seksownym ciałem! Tym razem nie w telewizji, lecz w teatrze!

aktualizacja 2012-04-05 (11:24) 4 lata 4 miesiące 21 dni 22 godziny i 42 minuty temu | 0 opinii
0
1/8Anna Głogowska: ze szklanego ekranu na deski teatru
Anna Głogowska, która w minionej edycji "Tańca z gwiazdami" poprowadziła Kacpra Kuszewskiego do zwycięstwa, już wkrótce ponownie rozpali zmysły publiczności. Tym razem zaprezentuje swoje zadziwiające umiejętności na deskach teatru.

Tancerka i partnerka Piotra Gąsowskiego, wraz z trójką innych uczestników 13. edycji tanecznego show - Kacprem Kuszewskim, Rafałem Maserakiem i Katarzyną Zielińską zaprezentują się w musicalu "Berlin, czwarta rano".
Jak zdradzają zdjęcia z ostatnich prób, wszyscy tancerze są w rewelacyjnej formie.
Nas najbardziej zachwyciła Anna Głogowska, która w spektaklu wygląda olśniewająco! Tancerka od czasu pierwszego zwycięstwa w telewizyjnym show nieprzerwanie ma dobra passę. Czyżby to wygrana tak bardzo dodała jej skrzydeł?

Ania Głogowska po raz kolejny zachwyca. Jak się okazuje, nie tylko na parkiecie tancerka radzi sobie genialnie, ale równie przekonująco wypada na teatralnych deskach. W retro stylizacji utrzymanej w klimacie lat 20. tancerka kipi seksapilem i wygląda naprawdę kusząco.
Można się spodziewać, że premiera musicalu, która zaplanowana jest na 13 kwietnia z pewnością przyciągnie szeroką publiczność.

Jeśli wspólny projekt tancerzy i aktorów zakończy się powodzeniem, będzie to kolejny w ostatnim czasie sukces Głogowskiej, która coraz sprawniej radzi sobie również poza telewizją.

KŻ/AOS

Piękne i zgrabne ciało! Kliknij i dowiedz się, jak to możliwe!

Teleshow.pl na Facebooku
‹ poprzednie 1/8 następne ›
oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Polub WP Teleshow na Facebooku


Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!