Eva Luna

Trwa ładowanie...
Zdjęcie
Podziel się
Tytuł oryginalny

Eva Luna

Gatunek

dramat, romans, serial

Kraj produkcji

Wenezuela

Reżyser

Adriana Barraza

"Eva Luna" to licząca 114 odcinków produkcja wenezuelskiego potentata – Venevision International.

Telenowela "Eva Luna" przedstawia wzruszającą historię miłości pięknej Evy Gonzalez i znanego dziennikarza Daniela Villanueva.

Tytułowa bohaterka to pochodząca ze wsi dziewczyna, która wraz ze swoim chorym ojcem, siostrą i babcią zostaje zmuszona do przeprowadzki do miasta.

Wkrótce Eva podejmuje tymczasową pracę. Tam poznaje przystojnego Daniela i jego najlepszego przyjaciela Leonarda. Następnego dnia dziewczyna jest świadkiem wypadku, w którym jej ojciec zostaje śmiertelnie potrącony przez pędzący samochód. Kierowca ucieka z miejsca wypadku.

Tego samego popołudnia Leonardo oddaje swojemu najlepszemu przyjacielowi, sąsiadowi i wspólnikowi Danielowi pożyczony samochód...

Eva przysięga, że pomści śmierć ojca i obiecuje sobie, że na przekór wszystkim i wszystkiemu podbije świat.

Tymczasem Leonardo, zauroczony Evą, proponuje jej pracę opiekunki swojego ojca. Dziewczyna zgadza się i ta właśnie decyzja jest początkiem historii pełnej intryg i niespodziewanych sytuacji, a sama Eva zamienia się w Lunę, słynną modelkę i dziedziczkę bajecznej fortuny...

Główne role w serialu "Eva Luna" grają Blanca Soto, Guy Ecker, Julian Gil, Vanessa Villela, Susana Dosamantes, Jorge Lavat, Anna Silvetti, Lupita Ferrer, Patricia Ramos.