wp

2XL

Trwa ładowanie...
Zdjęcie
Podziel się

"2XL" to serial telewizji Polsat produkowanego przez Akson Studio. W rolach głównych występują Elżbieta Romanowska i Edyta Jungowska, które wcielają się w bohaterki od lat zmagają się z nadwagą.

wp

Czekoladki ukryte w niezliczonych zakamarkach. Ciastka, babeczki i wciąż odnawiane obietnice - nigdy więcej! To rzeczywistość dietetyczki Laury Zabawskiej (Edyta Jungowska). Sałata, sałata i sałata, a wieczorem wielka uczta - taką dietę stosuje biolog "Na Wiecznej Diecie", czyli Agata Dec (Elżbieta Romanowska). Co je łączy? Nadwaga, wciąż łamane obietnice, poczucie winy i chęć posiadania oszałamiającej sylwetki. Czy zrealizują swoje marzenie o rozmiarze S? W jaki sposób to osiągną? Czy upragnione czekoladki zamiast w szufladzie biurka i torebce wylądują raz na zawsze w koszu na śmieci?

Obok dwóch głównych bohaterek "2XL" zobaczyć można m.in.: Przemysława Sadowskiego, Natalię Klimas, Filipa Bobka, Piotra Roguckiego.

Serial "2XL" wyreżyserował Bodo Kox („Dziewczyna z szafy”), operatorem obrazu jest Piotr Wójtowicz („Różyczka”, „Czas Honoru”, „Jutro idziemy do kina”).

Tytuł oryginalny

2XL

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

Polska

wp
wp
wp